Pomoz mi z heroinu

25. may 2012 at 12:04 | K] |  Jednodílné


Pohled Charlotte:
Seděla jsem opřená o studené kachličky a nad zapalovačem ohřívala herák. Nemohla jsem se dočkat až si dám dávku. Byla to neuvěřitelná úleva. Od všeho. Když jsem si píchla nic mě nezajímalo. Utáhla jsem si na ruce opasek od županu, natáhla do injekce heroin a píchla jsem si. Nebylo ani moc těžké najít volné místo, protože jsem na háčku jela teprve chvíli. Už jsem ale byla naplno závislá a píchala jsem si dokonce několikrát denně. Většina lidí by tolik heroinu v těle asi nepřežila, ale mně to nic nedělalo. Vyndala jsem injekci ze žíly a lehla jsem si na zem. Tak skvěle jsem se necítila už dlouho. Když mi ale začal zvonit mobil neměla jsem sílu ho ani zvednout.


Pohled Nialla:
Co s tou Charlotte je? Často mi nezvedá mobil a nikdy nezavolá zpátky. Chápu že má problémy ve škole a nevychází s rodiči, ale ví že ji miluju. Půjdu k ní a normálně si s ní o tom popovídám.

,,Halo Charlotte! Jsi doma?'' zavolal Niall, když se dostal ke mně domů. Sakra co chce? Zrovna teď? ,,Charlotte ozvi se mi! To není vtipné.'' jeho hlas se stále blížil. ,,Charlotte jsi tam? Jsi v pořádku?'' bušil na dveře koupelny.
,,Jo jsem.'' odpověděla jsem. Rychle jsem umyla použitou injekci a společně s ostatním nádobíčkem ji položila do skříňky za sprchové gely. Podívala jsem se na sebe do zrcadla. Vypadala jsem hrozně. Nejhůř asi za poslední dobu. Moje lícní kosti byly čímdál vystouplejší, oblečení na mě viselo, pleť jsem měla posetou pupínky a vypadala jsem starší, než na svých šestnáct let.
,,Charlotte co se ti stalo?'' bylo to první co mi řekl Niall, když jsem vyšla z koupelny. ,,Nic mi není.'' řekla jsem a pokusila se o úsměv. ,,Dobře, věřím ti.'' řekl, obejmul mě a políbil mě.

Pohled Charlotte:
Milovala jsem jeho polibky. Byly to nejkrásnější chvíle, samozřejmě až po heroinu. Věděla jsem, že pokud užívám heroin ženu se do hrobu. Začínala jsem si ale uvědomovat, že bez Nialla žít nemůžu.

,,Au.'' řekla jsem, když mě Niall chytil blbě za ruku. Zmáčkl mi přímo čerstvý vpich. ,,To tě přece nemohlo bolet. Pokud teda.'' řekl a odmlčel mě. Sledovala jsem ho a čekala co se bude dít dál. Znovu mě políbil, ale než jsem si to uvědomila, začal mi surově vyhrnovat rukáv. Než jsem ho stačila zastavit, uviděl moje 'pichací' teritorium. ,,Charlotte, co to je?'' zeptal se mě s vyděšeným pohledem. ,,To nic není.'' mávla jsem rukou. ,,Lžeš. Máš panenky jako špendlíky.'' řekl. Než jsem mu stihla odpovědět, vletěl do koupelny a zamknul se. ,,Nialle, nech toho! To nemůžeš!'' řvala jsem na něj a bušila na dveře. ,,Můžu ti zachránit život.'' zařval a slyšela jsem jak převrátil stojan s ručníky. Na chvíli bylo ticho a pak bouchla skříňka. Sesula jsem se po zdi na zem a nevěděla jsem co dál. V tu chvíli Niall vyběhl z koupelny.
,,Sakra Charlotte!!! Zbláznila ses?'' zařval na mě a zatřásl se mnou.


Pohled Charlotte:
Bylo to poprvé co na mě Niall křičel. Nikdy jsem ho neviděla tak rozčileného jako dnes. Věděla jsem že má pravdu, že bych měla skončit. A malá část mého já chtěla přestat, ale nešlo to. Proto jsem dala jenom hlavu do ruk a rozbrečela se.


,,Řekni Charlotte, proč? Proč to děláš?'' zeptal se a pohladil mě po vlasech. ,,Já ani nevím.'' řekla jsem. ,,Ukaž.'' řekl, zvedl mi hlavu a otřel ubrečenou tvář. ,,Já ti pomůžu. Pomůžu ti dostat se z tohoto hnusu.''


Pohled Nialla:
Zajímalo by mě jak dlouho to dělá. A já blbec jsem si toho nevšimnul. Já ji ale pomůžu. Vyndal jsem mobil a vytočil číslo na Louise. ,,Louisi? Máš čas? To je dobře, mohl bys prosím přijet k Charlotte domů?'' zeptal jsem se. ,,Dobře. Až tu budeš zavolej mi.''

,,Cože? Ty to chceš říct Louisovi?'' vyděšeně jsem na něj mrkala. ,,Ne neboj. Sbalím ti věci a vezmu si tě domů. Budu se o tebe starat.'' řekl a zvedl se. ,,Tak pojď ukážeš mi co chceš sbalit.'' ,,Dobře.'' těžce jsem se zvedla a šla do ložnice. Ukázala jsem Niallovi ve skříni věci co chci a on mi je poslušně sbalil. Potom přijel Louis, nabral nás do auta a odvezl k Niallovi domů. Niall ale bydlí se Zaynem a Harrym, takže budeme mít společnost. Když jsme přijeli, hned mě zahnal do postele a donesl mi jídlo.
,,Miluju tě Charlotte. Spolu to zvládneme.'' řekl a políbil mě. ,,Miluju tě Nialle.'' věřila jsem, že on mi pomůže se z heroinu dostat.

Je to zatím něco takovýho trochu drsnějšího co jsem napsala, nicméně doufám že budete spokojení :).
DĚKUJU ZA UPOZORNĚNÍ DIGG. MÁ TAM BÝT pomoZ a ne pomoC.
 


Comments

1 A. | Web | 25. may 2012 at 13:02 | React

Píšeš krásně, čte se to dobře, ale občas by to chtělo přidat čárky :-) Neber to špatně, každý občas děláme chyby :)

2 A. | Web | 25. may 2012 at 13:04 | React

[1]: opravdu v pořádku, neomlouvej se :) to kdybys viděla mě :D

3 hogreta | Email | Web | 25. may 2012 at 19:57 | React

Pěkný příběh:). Kéž by to takhle jednoduše fugovalo i v reálném životě, to by lidé, co propadli drogám, měli hned o něco větší šanci:(.

4 J. | Web | 26. may 2012 at 18:53 | React

Děkuju, je mi 15 :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.