May 2012

Jednou, když to budeš nejmíň čekat přijde někdo, kdo ti dá pár facek a postaví tě na nohy.

31. may 2012 at 20:32 | Caroli
- no tak, čekám na toho kdo mi dá těch pár facek.

mám ráda tmavou barvu. a je mi úplně jedno co si o ní myslíte vy. bude tady jak dlouho budu chtít. muhah, říkejte si co chcete.
držte mi palce zítra tělák. fuj, jak já ho nesnáším!!!! budu běhat osmistovku. mně se fakt nechce. 1) před klukama!! 2) bude mi to zas trvat nějakých 5 minut, kdo ví estli ne víc a za 3) sou to takový pitomý čtyři 'kolečka' jako kráva.
If I'm louder. Would you see me?
dneska ve výtvarce mi R řekla jednu věc se kterou naprosto souhlasím. pořádně mi otevřela oči, ale já si prostě nemůžu pomoct. nebudu vám říkat o co jde, takže si domyslete co chcete.
And the tears stream down my face.
no ale víte co? když se vám nic nedaří, nic vám nejde, lehněte si pod silnici a ono to přejde ;).

30. May 12]]

30. may 2012 at 20:21 | Caroli Horan
tak kdo má radost že zas píšu? :PP
dneska jsme se ve škole teda fotili. no nevím, nevím. představte si, že já prostě NESNÁŠÍM sukně a já se v ní fotila:D!! víte co to je za pokrok. ale zejtra v ní nejdu, jdu v kraťasech, muhaha. odmítám v ní totiž jít. a taky si dát nějaký pohodlný boty, protože balerínky popravdě řečeno fakt pohodlný NEJSOU. už mám otlak. a to jsem v nich šla jen na zastávku a pak do školy. zákon schválnosti, nejspíš. ale věřím tomu, že ty fotky dopadly dobře. doufám :D
zejtra asi školákem dom nepojedu. chtěla bych si zajít do knihkupectví nakoupit, popřípadě vyhlídnout nějaký knihy. pokud by nebyly, tak je objednám přes internet. abych měla ňákou výbavičku do Itáálie :D!
nojo nojo, kája má všeecko dopodrobna naplánovaný.
to jsem vám ani neříkala co kluci valili ve volitelkách :D jsme dostali pr. sešity a měli jsme tak napsat do nám chybí v L. tak jako půlka se do toho pustila a druhá půlka nevěděla co tam napsat. a učitelka se potom ptala. a M na ňu: ,,Já tu chcu Masters of Čaj. jak maj ve Z Masters of Cafe, tak mi budeme mít Masters of Čaj.'' ¨:DDD a potom ještě D: ,,změnit Albert. je malý.'' a učitelka: ,,a co ti tam chybí?'' a D: ,,všecko.'' :'DDDDno mrtvá sjem byla:D
a dneska na nás ječela učitelka těláku. že prej v těláku nic neděláme, že máme prdele jak čtyři válce a takoýv kecy, proste:DD na mě asi tu aroganci proti ní musela vidět, protože víte co to je mít akovou krávu za učitelku???

28. May 12]]

28. may 2012 at 19:12 | Caroli Horan
Navstevnost za minuly tyden (21.5. 2012 - 27.5. 2012) je:
Pondeli: 43
Utery: 53
Streda: 36
Ctvrtek: 41
Patek: 35
Sobota: 31
Nedele: 92

Celkem: 331
díky díky :). ani nevím jak jsem si to zasloužila :D. a těch včerejších 92 woooooooooow! nicméně, tak či onak, děkuju.
dneska po škole jsem šla k mámě do práce, protože jsem si chtěla zajít na velkej nákup do Shleckeru. a mám nakoupeno!! :)
tester na NIVEU All in one jsem měla v časáku a i když byla tak na dvě použití, oblíbila jsem si jí. proto jsem ji musela sehnat:D! jako další mám od NIVEI deodorant. mám doma sice dva Playboye, ale popravdě řečeno, na horka nejsou dobrá :'). a jako poslední jsem se konečně dokopadla k pěnovýmu makeupu od Essence. dlouho jsem o něm přemýšlela a je mnohem lepší než tekutý makeup:). + korektor
dneska ve volitelkách nám řekla učitelka že tohle byly předposlední volitelky. chápete to? to je hrozný. už jenom poslední dve hodiny a je konec. :((( T a R ví o co mi jde takže :DD

a jakej jste měli den vy?


EDIT 29.5.12 19.37 - zítra se ve škole fotíme, boha jeho. držte palce ať tam vypadám ASPOŇ trochu normálně.

27. May 12]]

27. may 2012 at 14:07 | Caroli Horan
zdár všem :D
budete se dneska dívat na Hlas? já asi už ne. když tam není Nikoletka :(. ani netušíte jak strašně se mi chce do Británie. ouplně neskutečně!!! :DD ale než se zase dočkám:X. normálně si představte, jedna adminka z fb stránky Liam Payne (Slovakia) byla v Anglii a dovezla si nějaký věci s 1D :'). doufám že jí nevadí že tady její fotka s věcma bude zveřejněná :).
já si taky takový věci dovezu
mám rozepsanou další kapitolu IWYtSMH tak se těšte :)!!

26. May 12]]

26. may 2012 at 19:22 | Caroli Horan
ahoj :)
deníčkem jsem se vám už dlouho neozvala co? ;) dá se říct, že nemám o čem psát a buďte rádi že mám spisovatelskou náladu. jinak bych se asi nepřinutila k tomu napsat 7.díl IWYtSMH a ještě ke všemu novou jednodílovku Pomoz mi z heroinu. a když mám takovou náladu, tak se nejspíš pustím do dalšího dílu :) chcete?
ani jsem se vám nepochválila že jsem byla nemocná co? :D byla jsem od úterka doma a naštěstí už je to dobrý. hrozně mě bolelo v krku a měla jsem rýmu (tu mám pořád, ale sveďme to na alergii).ať si o El a Dani říká kdo chce co chce, já je miluju :') a El je neskutečně roztomilá :))
zamilovala jsem si tyhle sušenky. jsou božííííííí


FANCLUBS]]

24. may 2012 at 20:02 | K]

moje ffky najdete na

můj druhý blog


FANFICTIONS]]

24. may 2012 at 19:28 | K]
vícedílná, rozepsaná
hl. postava: Liam
děj: Kaja se po smrti otce musela s mámou přestěhovat z Anglie do ČR. Jednou se však rozhodne že se vrátí tam, kde je její domov. Naštěstí má v Anglii svého dlouholetého kamaráda Liama. A tak se přistěhuje k jeho rodině. Vykvete z přátelství láska a ubrání se vůbec Kaja médiím, které se točí okolo Liama a jeho kamarádů ze skupiny One Direction?
můžete číst zde.


jednodílová
hl. postava: Liam
ke stažení zde(čtěte informace!!)


jednodílová
hl. postava: Niall
děj: Charlotte je závislá na heroinu. Dokáže ji Niall z její závislosti pomoct?
můžete číst zde.

I Want You to Stole My Heart [Part 7]

23. may 2012 at 13:27 | K] |  I Want You to Stole My Heart
!KOMENTÁŘE NEVĚNOVANÉ POVÍDCE PIŠTE K JINÉMU ČLÁNKU!
| Autor: Karolína | Web: british-wonderwall.blog.cz | I Want You to Stole My Heart | Part 7 |

*všimli jste si novýho úvodního obrázku??*
v minulém díle [zde]
Sakra Kajo, vzpamatuj se. Přestaň myslet na Nialla, máš přece Liama.
.
,,To není vtipný!'' zuřila jsem. Liam se na mě ale jenom usmál, chytil mě za boky a políbil.
.
LIAM PAYNE(ONE DIRECTION) PŘISTIŽEN S NOVOU PŘÍTELKYNÍ! DANIELLE MÁ SMŮLU.